Opis domu

Opis domu

Nasz dom został pomyślany jako miejsce wypoczynku zarówno dla grup (2-3 rodzin lub przyjaciół/znajomych), jak również gości pragnących wypocząć w mniejszym gronie.

Dom jest w bardzo dobrym stanie (niedawno wybudowany), o pow. całkowitej ok. 215 mkw., z łóżkami dla max. 15 osób (w warunkach „turystycznych” istnieje możliwość zakwaterowania większej grupy).

Parter: salon z kominkiem, łazienka (z prysznicem) oraz w pełni wyposażona i przestronna kuchnia (ok. 20 mkw.) z dużym stołem. Na piętrze: 4 pokoje sypialne (w tym jeden z kominkiem i łazienką z dużą wanną) oraz toaleta dostępna z korytarza.

Jasne, przestronne i czyste wnętrza oraz nowe wyposażenie, armatura i elementy wykończenia zapewniają duży komfort pobytu.

Zapewniamy spokojny wypoczynek – dom jest usytuowany ok. 300 m od ul. Leśnej, z dala od ruchu samochodowego.

Po wielu latach doczekaliśmy się doprowadzenia dojazdu do domu. Obecnie możliwy jest dojazd samochodem osobowym drogą asfaltową do granicy posesji.

Do dyspozycji gości ogród z miejscem na ognisko (grilla).

Ważne informacje:

  • W domu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu (zainstalowane są czujniki dymu).
  • Akceptujemy zwierzęta.
  • Prosimy uważnie zapoznać się z instrukcją palenia w kominku.
  • Zimą prosimy również wziąć pod uwagę fakt, że sień nie jest ogrzewana.
  • Zapewniamy drewno do kominków, w których nasi goście palą we własnym zakresie.
  • Gdy wieje halny (fen), prosimy wziąć pod uwagę możliwość pogorszenia humoru. Poważnie 🙂
  • Jeśli w domu są inni goście (w przypadku wynajmowania pojedynczych pokoi), prosimy o uwzględnienie również ich potrzeb odnośnie dostępu do kuchni i łazienki. W takiej sytuacji wskazane jest również umiarkowanie w spożywaniu alkoholu oraz bezwzględne przestrzeganie ciszy nocnej (23.00-06.00).
  • Akceptujemy zwierzęta. Prosimy jednak o sprzątanie po swoich pupilach i dopilnowanie, aby nie korzystały z łóżek i foteli. Pranie i czyszczenie narzut z psiej sierści to pewien kłopot, zwłaszcza gdy w tym samym dniu jedni goście opuszczają dom, a następni czekają już na odbiór kluczy.

Domem opiekuje się Gospodarz Domu, który mieszka w pokoju na parterze (pokój ten nie jest wynajmowany) i którego można także poprosić o pomoc w sytuacjach jej wymagających. Właściciele nie są obecni w trakcie pobytu gości.